3 miejsce Unii w Finale Wojewódzkim Tymbarka

Nasi podopieczni z grupy U-10 odnieśli sukces podczas Finału Wojewódzkiego Tymbarku z Podwórka na Stadion. Zajęli oni 3 miejsce po bardzo ekscytujących spotkaniach.W grupie spotkaliśmy się z takimi zespołami jak :

- Bałtyk Koszalin - przegrana 4:1
- SP 8 Filia Police - wygrana 7:1
-Albatros Świnoujście - wygrana 3:2

W ćwierćfinale zacięta walka z gospodarzami AP Szczecinek 0:0, w karnych wygrywamy 3:1, natomiast w półfinale przegrywamy ze zwycięzcą turnieju Footbal Academy Szczecin 6:1. W meczu o trzecie miejsce walczyliśmy z Drawą Drawsko Pomorskie i po zaciętym pojedynku wygrywamy 2:1.

Najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik Maciej Kacprowski, który uhonorowany został statuetką podczas ceromoni rozdania nagród.

Skład drużyny: Łukasz Mazik, Karol Stefanowski, Maciej Kacprowski, Dominik Majewski, Filip Jarmużek, Jakub Sałanko, Cezary Wtorkiewicz, Szymon Jerenkiewicz, Kacper Bartosik. Opiekunem drużyny był trener Dariusz Gorzkiewicz.

Serdecznie im gratulujemy!!